НОВИНИ


     До Інформаційного центру ЕС при Дніпропетровському національному університеті ім. О.Гончара надійшла література, за спільною програмою Європейського Союзу та Ради Європи "Боротьба з проявами жорстокого поводження і безкарністю".
     В основу пректу покладено практику Європейського суду з прав людини та рекомендації Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню.
      Міжнародними довгостроковими консультантами Ради Європи було підготовлено кілька публікацій, видання яких пофінансовано спільною програмою.
      Наступні видання надіслані з метою підвищення обізнаності науковців, працівників - практиків, викладачів, студентів правничих спеціальностей, щодо тематики, досліджуваної в рамках спільної програми, і використання літератури спеціалістами - правниками у процесі їх навчання, підвищення кваліфікації і використання у практичній діяльності:

      Сванідзе, Ерік. Ефективне розслідування фактів жорстокого поводження : Керівні принципи застосування європейських стандартів. - К.: "К.І.С.", 2009. - 144 с.

      Сванідзе, Ерік. Боротьба з жорстоким поводженням і безкарністю: Права затриманих і обов'язки працівників правоохоронних органів. - К.: К.І.С.", 2009. - 40 с.

      Мардох, Джім. Боротьба з жорстоким поводженням і безкарністю та ефективне розслідування жорстокого поводження. Доповідь по Україні. - К.: "К.І.С.", 2010. - 108 с.

      МакБрайд, Джеремі. Європейська конвенція з прав людини та кримінальний процес. - К.: "К.І.С.", 2010 - 576 с.


Головна Назад